Ο Σύνδεσμος Εργολάβων Ηλεκτρικών Έργων Περιφέρειας Αιγιαλείας και Καλαβρύτων θα πραγματοποιήσει την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του, την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου και ώρα 11π.μ. στο κατάστημα «Terregio» στην παραλία Αιγίου.
Ο Σύνδεσμος Εργολάβων Ηλεκτρικών Έργων Περιφέρειας Αιγιαλείας και Καλαβρύτων θα πραγματοποιήσει την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του, την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου και ώρα 11π.μ. στο κατάστημα «Terregio» στην παραλία Αιγίου.
© AIGIALEIAPRESS 2024